اسلواکی

اسلواکی
اسلواکی

چرا اسلواکی؟ چرا اقامت اسلواکی ارزشمند است؟ کشور اسلواکی هم عضو اتحادیه اروپا است و هم عضو کشورهای معاهده شنگن است. اسلواکی کشوری است کوهستانی و دارای معادن زیرزمینی فراوانی است. با قرار گرفتن اسلواکی در اروپای مرکزی و همسایگی آن با کشورهای اتریش، جمهوری چک، لهستان، مجارستان و اوکراین دسترسی آن به شرق و غرب اروپا را آسان ساخته است. اسلواکی کشوری چهار فصل و معتدل است، کشوری که با جمعیت حدود 5/200/000 نفر، کشوری است با امنیت اجتماعی بالا و همچنین دارای ثبات اقتصادی که از سال 2013 به بعد بالاترین نرخ رشد اقتصادی را در کشورهایی اروپایی داشته است. اسلواکی تابع بازار اروپایی بوده و دارای اقتصادی پایدار است که مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا میباشد. اسلواکی از لحاظ سیاسی و اقتصادی از هیاهوی مشکلات در جهان امروز بدور بوده و با ثبات است. روابط اقتصادی دوجانبه ایران و اسلواکی بسیار خوب است و همکاریهای اقتصادی متقابل دارند. بسیاری از ایرانیان اسلواکی را برگزیده اند بخاطر همجواری آن با اتریش و نزدیک بودن براتیسلاوا پایتخت اسلواکی و وین پایتخت اتریش. رود دانوب مرز بین اسلواکی و اتریش است که جذابیت و زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده است. اسلواکی از سال 2004 عضو اتحادیه اروپا شد و از سال 2007 نیز عضو کشورهای شنگن است. اکثر جوانان اسلواکی تحصیلات دانشگاهی دارند و به زبان انگلیسی مسلط هستند. زیر ساختهای عمومی، رفاهی و شهری اسلواکی در حد استانداردهای اروپایی است و بدلیل جمعیت کم و اقتصاد رو به رشد قوانین ساده تری نسبت به بقیه کشورهای اروپایی دارد. هر آنچه که از یک کشور اروپایی مورد نیاز است را میتوان در کشور اسلواکی با جاذبه های طبیعی و تاریخی آن یافت.

اقامت شنگن با ارائه بیزنس پلن، طرحهای توجیهی و ثبت شرکت

ما بصورت ۱۰۰% قانونی و با کمک وکلای با تجربه، ثبت شرکت تجاری شما را بصورت با مسئولیت محدود انجام مى دهیم . شما مالک یک شرکت اروپایی خواهید شد و اخذ اقامت شنگن از طریق ارائه بیزنس پلن، طرحهای توجیهی و ثبت شرکت میباشد، اما برخلاف روال بسیاری از شرکتهای دیگر، کارت اقامت اتحادیه اروپا در اولین مرحله دریافت می کنید و شرکت در آخرین مرحله به ثبت میرسد. بیشتر بدانید…

اقامت شنگن با ثبت شرکت و مالکیت زمین

تیم سرمایه گذاری، مدیران وکلای حرفه ای ما، طرحی نو و منحصر بفردی را تحت عنوان گارانتی تمدید اقامت تا ۵ سال و تبدیل به اقامت دائم را خدمت شما معرفی می نماید. بدین صورت که ما با سرمایه گذاری واقعی درمنطقه به نمایندگی و از طرف شما ولی با سرمایه اولیه خودمان به دولتهای اروپایی ثابت نمودیم که ایرانیان نه تنها فقط بدنبال اخذ کارت اقامت و عدم توجه و رعایت ضوابط قانونی کشور نیستند بلکه علاوه بر فعالیت اقتصادی، سرمایه گذاری نیز نشان داده اند و با این پکیج یک حرکت پویا درمفید نشان دادن شما عزیزان دراقتصاد این کشور ارائه نموده ایم.

از یک سو طی تجربه ای که در سالهای اخیر بدست آورده ایم، به لحاظ مسایل امنیتی، مهاجرتی و اقتصادی دولتهای اروپایی، به این نتیجه رسیدیم که دربسیاری موارد تمدید کارت اقامت اروپا برای کسانی که فقط یک شرکت غیر فعال دارند و هیچگونه سرمایه گذاری و حرکت مالی نشان نداده اند، بسیارسخت و پر ریسک شده وحتی نتیجه منفی هم در بر داشته است.

بیشتر بدانید…

اقامت شنگن با ثبت شرکت و مالکیت واحد مسکونی

از آنجا که غالب متقاضیان اقامت شنگن در ایران کار و زندگی میکنند و نمیتوانند یا قصد ندارند که با شرکت خود در اروپا فعالیت کنند، در نتیجه بخاطر عدم درآمدزایی و پرداخت مالیات بر درآمد اقامتشان تمدید نمیشود که این موضوع مانع رسیدن به هدف که اقامت دائم است میشود. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد فعالیت تجاری در اروپا ندارید و از طرفی با اطمینان خاطر میخواهید به اقامت دائم اروپا برسید، به جای درستی آمده اید.

در پکیج VIP پس از اینکه مانند پکیج استاندارد اقامت شنگن را دریافت میکنید، مالکیت یک واحد مسکونی نیز به طرح تجاری شما اضافه میشود که سرمایه گذاری نشان داده شود و در مقابل گارانتی کتبی و محضری جهت تمدید اقامت تا ۵ سال و تبدیل به اقامت دائم را از کشور اسلواکی دریافت میکنید.بیشتر بدانید…

  • دفتر تهران: خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه، طبقه ۱۳
  • مرکز تماس: ۲۸۹ ۲۸۴ – ۰۲۱
  • فکس: ۵۰۲۰ ۲۸۴۲ – ۰۲۱
  • صندوق صوتی: ۲۰۵۰ ۲۸۴۲ – ۰۲۱
  • ایمیل: [email protected]