بانک منحصر به فرد عشق در اسلواکی

یک ساختمان در Banská Štiavnica وجود دارد که جاذبه اصلی آن آرشیو عشق است که در نوع خود منحصر به فرد است این آرشیو از 2900 بیت شعر برای مارینا ساخته شده است.

شعر Marína در سال 1846 توسط Andrej Sládkovič به عشق مارینا نوشته شده بود، عشقی که قرار بود به مقصد نرسد. Dobré Noviny نوشت: این شعر طولانی و دارای 2900 بیت است و به طور رسمی به عنوان طولانی ترین شعر عاشقانه در جهان شناخته شده است.

کاترینا جورسکا از سازمان غیر انتفاعی Marína و Sládkovič برای Dobré Noviny گفت: “ما واقعا خوشحالیم که موفق شدیم آن را به عنوان یک رکورد جهانی در آکادمی رکورد جهانی در آوریل 2017 ثبت کنیم.”

موضوع اصلی شعر نه تنها عشق اسلاوکیویچ به مارینا بلکه عشق او به اسلواکی و عمیق زندگی است.

تقریبا 100،000 جعبه عشق برای بازدید کنندگان از شعر ایجاد شده است. هر ایمیلی عشق یک نامه، آرشیو عشق آماده است تا بیش از 100،000 داستان عشق را حفظ و محافظت کند. Dobré Noviny نوشت که این محل به متراکم ترین مکان عشق در جهان تبدیل خواهد شد.

زوج ها عشق خود را با گذاشتن عکس، نامه، حلقه و یا بلیط سینمایی که اولین بار با هم رفته اند در این جعبه های عشق بعنوان “بانک عشق” حفظ می کنند. پیام ها با یک نشانه مخصوص محافظت می شوند و فقط صاحبان آن می دانند که در داخل آن جعبه ها چیست.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *