مالیات می تواند در تاریخ 3 آوریل ثبت شود

از آنجایی که آخرین روز در ماه مارس در روز شنبه و روز قبل از تعطیلات دولت (مانند اول و دوم آوریل) بوده، اعلامیه مالیاتی می تواند در تاریخ 3 آوریل به عنوان آخرین روز ممکن ثبت شود.

اداره مالیات اعلام کرد: بازپرداخت مالیات از اشخاص حقوقی باید به شکل الکترونیکی ثبت شود، در حالی که اشخاص حقیقی هنوز هم می توانند به شکل کاغذی پرونده را ثبت کنند. روز سوم آوریل، آخرین روز زمانی است که هر دو این فرم ها را می توان ثبت کرد، 31 مارس که آخرین مهلت معمول ارائه اظهارنامه های مالیاتی است در روز شنبه و روز قبل از تعطیلات دولت (مانند اول و دوم آوریل) بوده، اعلامیه مالیاتی می تواند در تاریخ 3 آوریل به عنوان آخرین روز ممکن ثبت شود.

افرادی که می خواهند درخواست ثبت نام مالیات خود را به تعویق بیندازند، می توانند با مهلت 3 آوریل این کار را انجام دهند، اما برخلاف سال های گذشته، باید یک فرم مخصوص را پر کنند https://pfseform.financnasprava.sk/Formulare/eFormVzor/DP/form .401.html علاوه بر این، ساعات کار در دفاتر مالیاتی فردی در روز سه شنبه، 3 آوریل – تا ساعت 19:00 افزایش می یابد و مرکز تماس با اداره مالیات تا 24 ساعت باز است. بیش از 40 سایت اضافی برای ثبت بازپرداخت مالیات باز شده اند، که در وب سایت https://www.financnasprava.sk/sk ذکر شده است.

Share this post

Comment (1)

  • حسين Reply

    جالب بود

    می 20, 2018 at 12:23 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *