سرمایه گذاری در اروپا

اگر می خواهید زندگی راحت و بدون دردسری در کشور های اروپایی پیشرفته داشته باشید بهتر است اقامت اروپا را دریافت کنید. راه های مختلفی برای دریافت اقامت اروپا وجود دارد. یکی از راه هایی که می توانید اقامت اروپا را دریافت کنید، سرمایه گذاری در اروپا است.
توجه داشته باشید که کشور های جهان اول و پیشرفته اروپایی به سرمایه گذار خارجی فرصت می دهند و تمایل دارند سرمایه گذاری خارجی را به عنوان فرصت طلایی برای اتباع خارجی قرار دهند تا راحت تر بتوانند اقامت اروپا را دریافت کنند.
اما قبل از هرگونه سرمایه گذاری خارجی در اروپا بهتر است سوالاتی از خود کنید که کدام کشور ها برای سرمایه گذاری مناسب تر هستند؟ کدام یک از کشور های خارجی با سرمایه گذاری راحت تر اقامت اروپا را می دهند؟
پاسخ به این سوالات را می توانید از گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی که در زمینه سرمایه گذاری و اقامت اروپا فعالیت میکند، دریافت کنید.
چگونگی سرمایه گذاری در اروپا
ثبت شرکت یکی از راه هایی است که می توانید در اروپا سرمایه گذاری کنید و به گرفتن اقامت اروپا اقدام نمایید. خرید ملک از دیگر روش های سرمایه گذاری دراروپاست. قبل از اینکه به خرید ملک یا ثبت شرکت در کشور های اروپایی اقدام نمایید. باید در هر مورد وضعیت کشور مورد نظر را بسنجید. برای مثال اگر قصد ثبت شرکت درکشور هایی مانند آلمان، ایتالیا واسلواکی را دارید باید با توجه به میزان اقتصاد آن کشور و نیازمندی های موجود آن کشور اقدام نمایید بدون بررسی و تحقیق نمی توانید ثبت شرکت موفقی داشته باشید.
برای خرید ملک در کشور های اروپایی نیاز دارید تحقیق کنید که آیا با خرید ملک به شما اقامت در کشور را می دهند یا خیر؟ یا اگر ملکی خریداری کنید می توانید در آن کشور به راحتی سفر کنید یا خیر؟
اگر از طریق خرید ملک اقامت اروپا را می خواهید در یافت کنید بهتر است شرایط زیر را در نظر بگیرید:
• ملک مورد نظر به مراکز خرید نزدیک باشد.
• ملک خریداری شده باید به مراکز حمل و نقل عمومی نزدیک باشد.
• محل ملک باید در جایی باشد که آینده خوبی داشته باشد.

قوانین اولیه سرمایه گذاری اروپا

برای دریافت اقامت اروپا باید به مدت پنج سال در کشور های اروپایی زندگی کرده باشید همچنین باید شش ماه از سال را در کشور ی که سرمایه گذاری کردید زندگی کنید.
بعد از پنج سال به راحتی می توانید در کشور های حوزه شنگن رفت و آمد داشته باشید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *