شرایط اخذ اقامت آلمان

کشور آلمان علاوه بر عضویت در اتحادیه اروپا، عضو کشور های شینگن نیز می باشد. بسیاری از علاقمندانی که تمایل دارند اقامت آلمان را دریافت کنند، کافی است مطالب زیر را با دقت بیشتری مطالعه کنند.
طبق بررسی های انجام شده آلمان دومین کشور مهاجر پذیر پس از آمریکا است، علاوه بر این از نظر تعداد ساکنین مسلمان دومین کشور اروپایی است که حدود پنج میلیون جمعیت مسلمان دارد.
همانطور که می دانید برای گرفتن اقامت اروپا راه های مختلفی وجود دارد. اما برای آن که بخواهید اقامت اروپا را دریافت کنید کافی است از یکی از روش های زیر اقدام نمایید:
اقامت آلمان از طریق ازدواج: ازدواج با یکی از اتباع یک کشو، یکی از روش های اخذ اقامت است. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید می توانید با یکی از افراد تابع آلمان (به واقع با یک آلمانی) ازدواج کنید آن گاه می توانید اقامت آلمان را دریافت نمایید.
اقامت کار آلمان از طریق ویزای کار: قوانین کار در کشور های عضو اتحادیه اروپا در همه کشورها تقریبا یکسان است. یکی از راه های گرفتن ویزای کار این است که یک ویزای شش ماهه دریافت می کنید تا در کشور مورد نظر به دنبال کار بگردید در صورت داشتن فرصت شغلی امکان گرفتن اقامت آلمان را دارید.
اقامت آلمان از طریق تحصیل: اقامت آلمان از طریق تحصیل شرایط مختلفی دارد. مدارک و ویزاهای متفاوتی برای مهاجرت به آلمان هست. می توانید به یکی از دانشگاه های معتبر آلمان درخواست پذیرش کنید و سپس برای گرفت ویزای تحصیلی اقدام کنید در غیر این صورت اگر با ویزای تحصیلی شما موافقت نشد آن گاه می توان از طریق ویزا های دیگر اقدام کرد.
اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری: سرمایه گذاری یکی از راه های مرسوم برای گرفتن اقامت کشور های عضو اتحادیه اروپا یا شنگن است. سرمایه گذاری در هر کشور شرایط و قوانین خود را دارد که قبل از هر گونه اقدام باید به دقت این شرایط بررسی شود. برای نمونه با تاسیس شرکت سهامی، دفتر نمایندگی، تاسیس شعبه و … می توان اقامت آلمان را دریافت کرد.
مهاجرت به آلمان از طریق داشتن تخصص: کشورهایی که از کمبود نیروی متخصص رنج می برند، شرایطی را برای مهاجرت به وجود آورده اند که افراد دارای تخصص می توانند آن کشور را دریافت نمایند. آلمان یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپاست که هر فردی با داشتن تخصص بنا بر قوانین کشور می تواند اقامت آلمان را دریافت کند.

گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی

گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی با مطالعه قوانین و تابع آلمان و پس از رایزنی های فراوان با وکلای آلمانی پکیج اقامتی آلمان را ارائه کرده است. خدمات تخصصی و پیشرفته گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی همواره سعی دارد تا بهترین خدمات خود را به متقاضیان خود بدهد.
پکیج ویژه اقامت آلمان از طریق گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی همواره در جهت رفاه حال مخاطبین عزیز قرار گرفته است.
اگر از طریق ثبت شرکت باضافه سرمایه گذاری در ملک اقدام به گرفتن اقامت آلمان کنید، از ابتدا کارت اقامت 3 ساله آلمان را دریافت خواهید کرد و سپس مستقیم تبدیل به اقامت دائم میشود. تا زمانی که اقامت دائم را دریافت کنید دفتر داری شرکت، انجام امور مالیاتی، حسابرسی شرکت، فعالیت شرکت و نشان دادن درآمد سالیانه شرکت را گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی بر عهده می گیرد. بعد از گذشت 3 سال اقامت دائم را دریافت می کنید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *