شرایط اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

شرایط اقامت در کشور های عضو اتحادیه اروپا متناسب با قانون همان کشور می باشد. اما راه های مهاجرت و گرفتن اقامت در کشور های اروپایی معمولا به صورت مشابه است. اگر برای گرفتن اقامت در اسلواکی سوالاتی در ذهن دارید بهتر است ادامه مطلب را با دقت بخوانید.
برای دریافت اقامت اسلواکی می توان از یکی از راه های زیر اقدام کرد: ثبت شرکت در اسلواکی، راه اندازی کسب و کار، ازدواج.
انتخاب کشور اسلواکی معمولا با کمترین محدودیت ها و پیچیدگی ها روبرو است به همین خاطر اکثر مهاجران تمایل دارن از بین کشور های عضو شنگن اسلواکی را انتخاب کنند.
کشور اسلواکی در قلب اروپا قرار دارد که از پایتخت آن تا وین پایتخت اتریش کمتر از یک ساعت با ماشین راه است و حدود دو ساعت تا بوداپست پایتخت مجارستان راه دارد. علاوه بر این با پایتخت جمهوری چک حدود چهار ساعت فاصله دارد. اسلواکی علاوه بر عضو منطقه شنگن و اتحادیه اروپا، عضو سازمان ملل متحد و سازمان ناتو همچنین سازمان تجارت جهانی و سازمان همکاری اقتصاد و توسعه است.
یکی از روش های مرسوم و بدون محدودیت در گرفتن اقامت اسلواکی ثبت شرکت است.
گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی همواره برای مهاجرانی که قصد گرفتن اقامت اسلواکی را دارند سه پکیج معرفی کرده است: پکیج استاندارد، پکیج طلایی، پکیج VIP. در هر کدام از آن ها با توجه به نوع مهاجرت افراد دارای شرایط متفاوتی برای دریافت اقامت اسلواکی است.


جزئیات پکیجهای اقامتی اسلواکی را در وبسایت ملاحظه نمایید
.


برای گرفتن اقامت اسلواکی تنها مدارک مورد نیاز داشتن سن 18 سال و گواهی عدم سوءپیشینه و نامه تمکن مالی از بانک است. با دریافت اقامت اسلواکی و گرفتن به راحتی می توانید در تمامی کشور های اتحادیه اروپا زندگی کنید و از خدمات رفاهی و تحصیلی آن ها طبق قوانین هر کشور بهره مند شوید.

اگر مخاطبین محترم قصد استفاده از پکیجهای اقامت اسلواکی از طریق گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی را داشته باشند باید بدانند که تمامی خدمات درمانی و تحصیلی رایگان در اتحادیه اروپا را دریافت می کنند. به دلیل گرفتن اقامت موقت قبل از اقامت دائم می توانند در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا یا شنگن زندگی کنند یا خرید و فروش ملک یا خودرو داشته باشند. همچنین مجاز به افتتاح حساب بانکی در کل اروپا هستند.
برای آن که بخواهید اقامت دائم را دریافت کنید نباید هیچ گونه سوءپیشینه ای در اتحادیه اروپا داشته باشید همچنین تمامی مالیات حق بیمه و مالیات درآمد شرکت خود را باید پرداخت کنید. بدهکار بودن به دولت در گرفتن اقامت دائم شما مشکل ایجاد می کند.
گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی در تمامی پکیج هایی که ارائه می دهد از متقاضیان پیش پرداخت دریافت نمی کند و اطمینان کامل را از نظر ریسک پذیر نبودن به متقاضیان واجد شرایط می دهد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *