برترین جاذبه‌ های دیدنی در ایتالیا

از محبوب ترین کشور های اروپایی، کشور ایتالیا است. این کشور در جنوب اروپا قرار دارد که یکی از کشور های اروپایی با بیشترین جاذبه های گردشگری، غذا های معروف درجه یک و سرشار از گنیجنه های هنری ادبی بسیاری دارد و مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.

در زیر به برخی از زیباترین و معروف ترین آثار تارخی ایتالیا می پردازیم:

کلوسئوم  Colosseum

بزرگ ترین مکانی که توسط امپراطوری رم ساخته شده است، آمفی تئاتر کلوسئوم  Colosseum است. این مکان یکی از زیبا ترین آثار تارخی رم است که نشان دهنده وجود تاریخ گسترده ایتالیا ست. ­و به عنوان یک مدل برای امکانات ورزشی محسوب میشود.

کانال های ونیز  Venice Canals

گوندولا سواری یکی از مرسوم ترین کار هایی است که در بین مسافران ایتالیا محبوبیت زیادی دارد. شهر جزیره ای ونیز دارای کانال های بسیاری در خیابان های آن وجود دارد که ساختمان هایی با قدمت صد سال هنوز در آن جا پا برجا هستند. معروف ترین کانال، گراند نام دارد که بسیاری از مسافران تنها برای گرفتن عکس های عاشقانه در کانال گراند ونیز به ایتالیا سفر می کنند.

برج کج پیزا  Leaning Tower of Pisa

در دوره رنسانس به دلیل ایجاد نقص در ساخت برج پیزا، امروزه باعث محبوبیت این برج شده است. معروف ترین برج کج دنیاست که می توان از بالای برج تمامی شهر پیزا را مشاهده کرد.

جزیره مستقل سیسیل

منطقه ای مستقل در ایتالیاست که بزرگ ترین جزیره مدیترانه است که از چند جزیره کوچک تر تشکیل شده است. این جزیره غنی از تاریخ و فرهنگ است که به تمدن مدیترانه ایی شهرت یافته است. دره معابد آلینجنتو، کلیساهای باروک پالرمو، کوه اتنا بلندترین جزیره آتشنشان فعال اروپا همگی از جاذبه های دیدنی سیسیل هستند.

شهر واتیکان  Vatican City

شهر واتیکان را می توان به عنوان یکی از بزرگ ترین شهر های معماری دنیا تلقی کرد. کلیسای سنت پیتر، میدان سنت پیتر، کلیسای سیستین همگی به دلیل داشتن معماری و طراحی خاص مود توجه علاقه مندان بسیاری قرار گرفته است و نشان از نبوغ هنرمندان عصر رنسانس همچون میکل آنژ، ساندرو بوتیچلی، پیترو پروجینو، پینتوروچیو و دیگران است.

پنج مورد از زیبا ترین مکان های دیدنی ایتالیا را ذکر کردیم که تنها بخش کوچکی از چشم انداز های زیبای ایتالیا به شمار می رود.

ایتالیا علاوه بر کشور توریستی و دیدنی مهاجران زیادی را جذب می کند. علاقه مندانی که می خواهند اقامت ایتالیا را دریافت کنند می توانند با مشاوره از گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی برای دریافت اقامت ایتالیا اقدام نمایند.

گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی در نظر دارد تا بهترین پکیج های اقامتی ایتالیا را به مهاجرین ارائه دهد، و بدون پیش پرداخت و با ضمانت صد در صدی اقامت ایتالیا را دریافت می کنند.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *