شرایط زندگی در آلمان چگونه است؟

آلمان کشوری در غرب اروپاست که از شمال با دانمارک، از غرب با فرانسه و از جنوب با سویس و اتریش و از شرق نیز با لهستان و چک همسایه است. این کشور زمستان هایی سرد و تابستان هایی بسیار گرم دارد اما در فصل بهار هوایی بسیار مطبوع دارد. به طور کلی آب و هوای آلمان بسیار به آب و هوای ایران نزدیک تر است ازاین رو زندگی در آلمان برای ایرانیان راحت تر است. اگر در فصل بهار و تابستان به این کشور سفر کردید باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید. بهار و تابستان در آلمان اوج زیبایی این کشور است به همین دلیل گرانی برای مسافران بیداد می کند.

وضعیت اجتماعی مردم آلمان چگونه است؟
باور غلطی که در بین مردم به وجود آمده این است که می گویند مردم آلمان نژاد پرست هستند. اما خوشبختانه این طور نیست و رفتارشان با غریبه ها بسیار خوب است. تنها جوانان شرق برلین که به زئونازیسم معروف هستند باید دوری کرد زیرا غریبه ها را به عنوان کله سیاه می خوانند.
از جمله نکته مهمی که مردم آلمان به آن مشهور هستند، قانونمند بودن آنهاست. سر وقت بودن، داشتن لباس مناسب متناسب با زمان و مکان، دست دادن به هنگام خداحافظی، احترام به خانوم ها و … از جمله نکات زیر و قانون مندی هایی هستند که باید آن را رعایت کرد.

مناطق توریستی و گردشگری در آلمان چگونه است؟
وجود تعدد مناطق گردشگری و مکان های تفریحی در آلمان باعث شده است که شهروندان آلمانی تعطیلات را در کشور خود سپری کنند. از جمله زیبایی های خیره کننده آلمان جاده های بین شهری آن هاست. جاده رمانتیک، جاده شراب، جاده دژها و …از معروف ترین جاده های آلمان هستند.

وضعیت اشتغال در آلمان چگونه است؟
آلمان پایین ترین نرخ بیکاری را در کل اروپا دارد. نرخ بیکاری در آلمان زیر هفت درصد ولی با این حال همیشه به نیروی کار احتیاج دارند. اما با این حال بیکاری در روستا های آلمان یکی از مشکلات دولت به حساب می آید.

دریافت اقامت آلمان
شرکت های اقامتی بسیاری در ایران وجود دارند که از طریق راه های مختلف اقامت کشور های عضو اتحادیه اروپا را دریافت می کنند. اما یکی از آسان ترین و سریع ترین راهها برای گرفتن اقامت اروپا، سرمایه گذاری و ثبت شرکت است. گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی یکی از بهترین ارائه دهنده خدمات اقامتی است که پکیج های مختلفی را در جهت رفاه متقاضیان ارائه می دهد. از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور های اروپایی می توانید در کمترین زمان ممکن اقامت شنگن را دریافت کنید و در کشور های دیگر به راحتی رفت و آمد داشته باشید و طبق مقررات آن کشور معاملات تجاری انجام دهید. گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی در ثبت شرکت و فعالیت آن به مدت سه سال به شما کمک می کند تا اقامت دائم را دریافت کنید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *