خرید ملک در اسلواکی

خرید ملک در اسلواکی
خرید ملک در اسلواکی

از آنجا که غالب متقاضیان اقامت اسلواکی در ایران کار و زندگی میکنند و نمیتوانند یا قصد ندارند که با شرکت خود در اسلواکی فعالیت کنند، در نتیجه بخاطر عدم درآمدزایی و پرداخت مالیات بر درآمد اقامتشان تمدید نمیشود که این موضوع مانع رسیدن به هدف که اقامت دائم است میشود. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد فعالیت تجاری در اسلواکی ندارید و از طرفی با اطمینان خاطر میخواهید به اقامت دائم اسلواکی برسید، به جای درستی آمده اید. این نوع اقامت از طریق خرید ملک نیست، بلکه کارت اقامت از طریق شرکتی است که به ثبت رسانده اید ولی اگر میخواهید که علاوه بر پرداخت مالیات بر درآمد شرکت، جهت تمدید اقامت به مشکل نخورید بایستی علاوه بر شرکت سرمایه گذاری در ملک نیز نشان دهید. در خدمات ما پس از اینکه اقامت اسلواکی را دریافت میکنید، مالکیت یک واحد مسکونی نیز به طرح تجاری شما اضافه میشود که سرمایه گذاری نشان داده شود و در مقابل گارانتی کتبی و محضری جهت تمدید اقامت تا ۵ سال و تبدیل به اقامت دائم را از کشور اسلواکی دریافت میکنید. در این پکیج هیچگونه هزینه پنهان و اضافی را تا ۵ سال نخواهید داشت، حتی پرداخت مالیات بر درآمد و بیمه سالانه شما تا ۵ سال نیز بعهده ما خواهد بود تا شما و خانواده تان با دریافت گارانتی محضری تمدید اقامت و تبدیل به اقامت دائم در کشور اسلواکی، از کلیه حق و حقوق قانونی و اجتماعی یک مقیم اروپا برخوردار شده و از مزایای اقامت اروپا لذت ببرید.

اقامت شنگن با ثبت شرکت و مالکیت زمین در اسلواکی

خرید ملک در اسلواکی

اسلواکی کشوری است در اروپای مرکزی و پایتخت آن براتیسلاوا است. این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، ازشمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم مرز است . شهرت این کشور کوچک در اروپای مرکزی با جمعیت پنج میلیون نفری به مراكز تفریحی آن است. ، اسلواکی به سرزمین قصرهای افسانه ای معروف است.
اسلواکی دارای دموکراسی پارلمانی به همراه قوه مقننه (مجلس)، قوه مجریه (رئیس جمهور و دولت) و قوه قضائیه (دادگاه مطابق قانون اساسی) می باشد. اسلواکی ازماه می سال  ٢٠٠۴ یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. همچنین این کشور از ماه سپتامبر سال  ۲۰۰۷ به مجموعه کشورهای عضو معاهده شنگن پیوست.
اسلواکی کاملا تابع بازار اروپا است و با موازین حقوقی و تجاری مطابق با استاندارد های اتحادیه اروپا ساخته شده است. براتیسلاوا با قرار گرفتن بین  اتریش و مجارستان تنها پایتخت دنیاست که با دو کشور هم مرز می باشد. این کشور دارای ویژگی هایی است که به آن موقعیت خاصی می دهد.
اسلواکی اصلاحات ساختاری بزرگی انجام داد که به این کشور کمک نمود تا فاصله اش را در مقایسه با کشورهای پیشرفته عضو اتحادیه اروپا کاهش دهد. بسیاری از تحلیلگران معتقدند که سرمایه گذاری از هر نوع در جمهوری اسلواکی درحال حاضر ارزش افزوده  فوق العاده ای را بهمراه خواهد داشت. اصلاحات امور مالیاتی و تغییرات اقتصادی همراه با نیروی انسانی ارزان و ماهر، اسلواکی را به بهشت سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

خرید ملک در اسلواکی: با خرید ملک در اسلواکی می توانید از مزایای زیادی در اتحادیه اروپا بهره مند گردید.

گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی – اقامت اسلواکی، خرید ملک در اسلواکی