کشورهای عضو پیمان شنگن در اروپا دارای مرز ویزایی و تجاری نبوده و با اقامت هر یک از کشورهای عضو شنگن میتوان در هر یک از این ۲۶ کشور کار و زندگی کرد.
کشورهای عضو حوزه‌‏ی شنگن:
اتریش – بلژیک – جمهوری چک – دانمارک – استونی – فنلاند – فرانسه – آلمان – یونان – مجارستان – ایسلند – ایتالیا – لتونی – لیتوانی – لوکزامبرگ – مالت – هلند – نروژ – لهستان – پرتغال – اسلواکی – اسلوونی – اسپانیا – سوئد – سوییس – لیختن‏ اشتاین.

ما در کشور اسلواکی فعالیت میکنیم و در نتیجه یصورت تخصصی فقط در خصوص اخذ اقامت در کشور اسلواکی خدمات میدهیم. نوع اقامت شنگن، بیزنسی است و از طریق تاسیس و ثبت شرکت در کشور اسلواکی است.

۱- سن بالای ۱۸سال
۲- دارا بودن ویزای شنگن
۳- ارائه گواهی عدم سو پیشینه که به تایید وزارت امور خارجه و سفارت اسلواکی رسیده باشد
۴- نامه های تمکن مالی از بانک

حدود ۵ ماه

طبق قانون کشور اسلواکی، اعتبار زمانی کارت اول اقامت حداقل یکساله و حداکثر دو ساله است.

به این دلیل که در مرحله صدور کارت اقامت حضور خودتان در اداره پلیس خارجی اسلواکی جهت گرفتن عکس و انگشت نگاری بیومتریک الزامی است، بنابراین بایستی بتوانید که با یک ویزای شنگن توریستی (بجز ویزای توریستی خود اسلواکی) قانونا در اداره پلیس خارجی حاضر شوید.

بایستی جهت اخذ ویزای شنگن جدید اقدام شود.

مدارک اولیه مورد نیاز سفارتخانه هاي اروپايي جهت ویزای شنگن:
۱- سند ملکی بنام متقاضی
۲- پرینت سه ماهه بانکی با مانده حداقل ٦٠-٧٠ میلیون تومان
۳- مدارک شغلی معتبر
۴- بيمه تامين اجتماعي

خیر، طی قانون اتحادیه اروپا اقامت دائم از ابتدا وجود ندارد. هر نوع اقامتی بایستی ۵ سال تمدید شود و سپس تبدیل به اقامت دائم میشود.

شرط تمدید در این نوع اقامت که بیزنسی است این است که:

– بدهی مالیاتی نداشته باشید
– بدهی بیمه نداشته باشید
– در پلیس اتحادیه اروپا سو پیشینه نداشته باشید

با توجه به اینکه ما در اسلواکی سرمایه گذاری و بیزنس واقعی انجام میدهیم و تخصص ما نیز راه اندازی تجارت و انجام آن است، در صورتیکه شما قصد فعالیت با شرکت خود را ندارید، طی قرارداد رسمی و قانونی امور نگهداری، دفترداری و حسابرسی شرکت شما را انجام داده و برای شرکت شما فعالیت و درآمد نشان میدهیم.

بله، شما بایستی آدرس ثبت شده و فیزیکی برای محل شرکت و محل سکونت داشته باشید که در پکیجهای ما این سرویس به صورت اجاره نامه محضری به شما داده میشود و نیاز به هزینه جداگانه جهت اجاره یا خرید مکان شرکت و محل سکونت ندارید.

کلیه پکیجهای اقامتی ما دارای ۲ شاخصه اصلی هستند:

۱- کاملا بدون ریسک هستند، به این دلیل که کارت اقامت را در اولین مرحله دریافت می کنید و شرکت در آخرین مرحله به ثبت میرسد. لذا کارت اقامت که هدف اصلی و نهایی است را در اولین مرحله دریافت کرده و ریسکی در جهت اخذ اقامت برایتان وجود نخواهد داشت.

۲- کاملا ضمانت اجرایی دارد، بدین مفهوم که تا قبل از موافقت با اقامت و حضور شما در اداره پلیس خارجی در اسلواکی جهت صدور کارت اقامت هیچ پرداختی نخواهید داشت، به عبارتی پیش پرداخت وجود ندارد.