اقامت اسلواکی

اقامت اسلواکیاخذ اقامت اسلواکی یکی از سریعترین و قانونی ترین روشهای اخذ اقامت شنگن است.

قوانین راحت تر نسبت به سایر کشورهای اروپایی با تعهدات کمتر و هزینه های کمتر و مردم خونگرم، اسلواکی را تبدیل به یکی از گزینه های اول جهت اقامت شنگن است.

اسلواکی در اروپای مرکزی واقع شده است که موجب میشود که دارای آب و هوای چهار فصل و نزدیکی پایتخت اسلواکی براتیسلاوا تا وین پایتخت اتریش حدود نیم ساعت رانندگی است که این نقطه قوت از لحاظ موقعیت جغرافیایی برای اسلواکی محسوب میشود. نوع اقامت اسلواکی، اقامت شنگن است و با کارت اقامت اسلواکی میتوان در 26 کشور حوزه شنگن، کار، زندگی، تحصیل، تجارت کرده و ملک و اتومبیل خرید و حسابهای بانکی افتتاح کرد. در حقیقت اقامت شنگن اقامت یک کشور نیست، بلکه اقامت 26 کشور در قاره اروپاست. نیروی کاری ارزان و پتانسیل ایجاد کسب و کار در اسلواکی نیز از نقاط قوت آن است و دولت نیز جهت راه اندازی کسب و کار جدید استقبال و حمایت میکند، به همین دلیل با اخذ اقامت اسلواکی میتوان به اهداف و مزایای که در اقامت شنگن وجود دارد سریعتر و سهل تر دست یافت.

افرادی که اقامت اسلواکی را دارند، تحصیل و اقامت آنها در اتحادیه اروپا رایگان میباشد که جهت ساختن آینده روشن خانواده و فرزندان بسیار حائز اهمیت است. از میان کشورهای اروپایی که عضو پیمان شنگن میباشند، اقامت شنگن از کشور اسلواکی بهترین گزینه بوده و پیشنهاد میشود که اقامت شنگن از کشور اسلواکی اخذ شود چون سریعتر و راحت تر و با کمترین هزینه اخذ میشود و تعهدات تمدید اقامت آن کمتر از سایر کشورهای اروپایی است.

 

اسلواکی بدلیل اینکه در بین کشورهای اروپایی از ضریب مالیات بر در آمد پایین برخوردار است برای افرادی که میخواهد اقامت شنگن داشته باشند گزینه بسیار مناسبی است ضمن اینکه در قیاس با سایر کشورهای اروپایی از قوانین دست و پا گیر و محدود کننده خبری نیست و با هزینه کمتر و سخت گیریهای کمتری نسبت به کشورهای دیگر عضو شنگن میتوان به اقامت اروپا دست یافت. افرادی که اقامت اروپا را دارند، براحتی میتوانند ویزای توریستی کشور قاره های دیگر را همچون آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا را دریافت نمایند. اقتصاد با ثبات اسلواکی در بین کشورهای اروپایی آن را به مکانی امن جهت سرمایه گذاری با رشد و توجیه اقتصادی بیشتر نسبت به بقیه کشورهای اروپایی تبدیل کرده است. اقامت اروپا بهترین و بزرگترین فرصت برای افرادی است که میخواهند در زمینه های علمی، بازرگانی، ورزشی و غیره رشد فزاینده داشته باشند.

مزایای اقامت اسلواکی شامل:

  • اقامت خانواده (همسر و فرزندان زیر 18 سال)
  • تحصیل رایگان در حوزه کشورهای اروپا
  • درمان رایگان در کشورهای اروپا
  • اخذ پاسپورت در طی چند سال
  • اخذ آسان ویزای کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان و استرالیا و گواهینامه رانندگی که در کل کشورهای اروپا قابل استفاده است.

در خدمات ما برای افراد واجد الشرایط پیش پرداخت وجود ندارد و همچنین دریافت کارت اقامت اسلواکی قبل از ثبت شرکت صورت میگیرد. آنچه که از سرویسهای ما برخوردار میشوید در کل اتحادیه اروپا بی نظیر بوده و منحصراً توسط تیم متخصص و مجرب مجموعه ما طراحی و ارائه شده است تا در هیچیک از کشورهای اتحادیه اروپا این پکیجهای بدون ریسک و دارای ضمانت کامل اجرایی را دریافت نکنید.

مدیران ایرانی گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی با سابقه ٢۵ ساله در زمینه سرمایه گذاری و مشاوره آن بهمراه متخصصین اروپایی توانسته اند تیم کاملا حرفه ای را تشکیل دهند تا بصورت کاملا تخصصی راهنما و راه گشای اهداف شما باشند.

جهت اخذ اقامت اروپا با ما در تماس باشید :

خرید زمین در اسلواکیاقامت اسلواکیثبت شرکت در اسلواکی اقامت اروپا